Haber

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Tekstil Park’ta Çocuklar ve Aileleriyle Buluştu

Entelektüel Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Aydın Dokuma Parkı’nda çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Çocuk bayramını kutlayan Başkan Çerçioğlu, Aydın Dokuma Parkı’nda afetzede illerinden gelen esnaflarla Aydın’da düzenlenen dayanışma etkinliğine de katıldı. Başkan Çerçioğlu, tüm Aydınlıları dayanışma etkinliğine davet etti.

Aydın Tekstil Park’ta geçtiğimiz Cuma günü başlayan etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, çocuklar için sahne şovları, aktivite çadırlarında oyunlar, ödüllü kır oyunları düzenlerken, çocukların eğlenmesi için alanda şişme oyun setleri de ikram etti.

Binlerce Aydınlı’nın bir araya geldiği Aydın Tekstil Park’ta çocukların bayram sevincini paylaşan Önder Çerçioğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bayramı her zaman kutladıklarını söyledi. Önder Çerçioğlu, baharın tadını çıkarsınlar diye çocukları ve ailelerini 30 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek etkinliklere davet etti.

Kaynak: ANKA / Yerel

haber-duragan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu