Haber

Antalyaspor, Houssam Eddine Ghacha ile yollarını ayırdı

Antalyaspor, Houssam Eddine Ghacha ile yollarını ayırdı. Cezayirli futbolcu, Tunus’un Esperance grubuna transfer oldu.

Antalyaspor, 2023-2024 dönemi için takım yapısı çerçevesinde kadroda yer almayan ve yeterli performansı alamayan oyuncularla yollarını ayırmaya devam ediyor. Alperen Uysal, Admir Mehmedi ve Shoya Nakajima ile ayrılıklarının ardından son olarak Houssam Eddine Ghacha ile yollarını ayırdı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, takımda yer almayan futbolcuların bonservis bedellerinde yapılan tasarrufun 2 milyon 850 bin euro olduğu belirtildi.

Daha önce takımda bulunan 8 kiralık oyuncunun kulüplerine dönmesinin ardından sözleşmesi sona eren Fedor Kudriashov ile yolların ayrıldığına dikkat çekilen açıklamada, teknik heyetin raporuna göre yönetimin sözleşmeleri devam eden oyuncularla ve takımda verim alınamaması nedeniyle görüşmelere devam ettiği kaydedildi. Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

“Cumhurbaşkanımızın ve yönetim kurulumuzun uzun vadeli ve yoğun çabaları ile Alperen, Mehmedi ve Nakajima’nın fesih ücretlerinden elde edilen birikim ve Bodrumspor formasını giyecek olan Gökdeniz Bayrakdar’dan elde edilen bonservis bedeli dahil Luyindama’nın alacaklarından önemli oranda indirim yapılması, liderimiz ve yönetimimiz Cezayirli futbolcumuz Houshamous ile yapılan görüşmeler sonrasında yaklaşık 2 milyon 300 bin euro’ya ulaştı. e 535 bin euro daha tasarruf için anlaşma sağlandı. Böylece takımımıza alınmayan futbolcuların bonservis bedellerinde 2 milyon 850 bin euro tasarruf sağlandı.Ayrıca kadroda olmayan bazı oyuncularımızla da görüşme halindeyiz.” – ANTALYA

karatayajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu