Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener nikah şahidi oldu

YETER Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mehtap Beker ile partinin Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Küme Başkan Yardımcısı Adnan Beker’in kızı Berkay İpek’in düğününe tanık oldu.

Meral Akşener, Mehtap Beker ile Berkay İpek’in Kavaklıdere’de bir otelde düzenlenen nikah törenine katıldı.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in nikah törenine Akşener’in yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, GÜZEL Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar katıldı.

Başkan Taşdelen, nikah töreninin ardından, “Aile birliğiniz an itibariyle resmen kurulmuştur. Size bir ömür mutluluklar dilerim. Ormanlar kadar büyük sevgiler, çiçekler kadar güzel çocuklar dilerim.” dedi.

Yeni çifte mutluluklar dileyen Akşener, şunları söyledi:

“Şimdi üç belediye başkanımız burada. Fethi Belediye Başkanı, Mansur Belediye Başkanı, Alper Belediye Başkanı. Biz bu çifti bugün burada yüzümüz gülerek evlendiriyorsak, ’13. Millet İttifakı’ olarak bu arkadaşların yaptığı hizmetlere borçluyuz. Güzel hizmetler verdiler. Bu sebeple 13. cumhurbaşkanı da Millet İttifakı’nın aday göstereceği kişi olmasını canı gönülden inanıyorum.”

Misafirlerle bir süre sohbet eden Akşener, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu